Partnerzy, z którymi współpracujemy to najlepsi, światowi producenci sprzętu, produktów i akcesoriów potrzebnych do prowadzenia ferm. Oferujemy produkty marki Roxell – lidera w produkcji systemów karmienia oraz komputery Stienen, kontrolujące procesy zachodzące na fermie. Partnerami Galloma są także Scan-Air – producent wlotów powietrznych.

Stienen

Stienen od 30 lat produkuje komputery służące do kontroli procesów na fermach. W asortymencie firmy znajdują się systemy monitorujące temperaturę, oświetlenie, pojenie i karmienie. Dzięki dużemu wyświetlaczowi i intuicyjnej obsłudze w szybki i wygodny sposób można sprawdzić konkretne parametry budynku, m.in. kontrolować  pracę nagrzewnic dla ferm drobiu. Wśród ustawień znajduje się też wskaźnik poziomu wilgoci i stężenia dwutlenku węgla w kurniku. Komputery wyposażone są w oprogramowanie FarmConnect, które umożliwia kontrolę parametrów zwierząt i kurnika z każdego miejsca na świecie, również na telefonie. Systemy Stienen pomagają w kompleksowym zarządzaniu kurnikiem i budynkami inwentarskimi.

roxel
Roxell

Roxell jest światowym liderem w produkcji automatycznych systemów karmienia i pojenia dla drobiu i trzody chlewnej. Miejscem produkcji wyrobów marki Roxell jest Belgia, gdzie znajdzuje się też zaawansowany dział badań i rozwoju.

stienen
Akcesoria i części Stienen

Stienen BE jest holenderską firmą, która od ponad 30 lat produkuje komputery do kontrolowania ferm, jednostki kontroli klimatu, systemy alarmowe oraz programy komputerowe do zarządzania fermami. Wyroby marki Stienen są bardzo przyjazne dla użytkownika i posiadają wszystkie możliwe funkcje aby mogły osiągać najlepsze wyniki techniczne. Stienen posiada unikalne rozwiązania, które powiększają kontrolę nad klimatem w kurniku, wynikają z tego dodatkowe oszczędności dla hodowców. Komputer zarządzający pokazuje tylko te funkcje, z których faktycznie korzysta użytkownik. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na późniejsze podłączenie dodatkowego wyposażenia, dodatkowe moduły zarządzania można zawsze dokupić.

scan air
Scan-Air

Holenderska firma Scan-Air produkuje wloty powietrzne we wszystkich rozmiarach. Wloty mają proste lub zakrzywione wpusty, są ocieplone i można je łatwo czyścić. Wloty mogą być dostarczone w częściach; komponenty mogą być zawsze zamieniane według potrzeby.

logo internet
TPI

TPI to produkty do wentylacji oraz odzysku ciepła. W ich asortymencie znajdziemy między innymi systemy wciągania powietrza i kominy wentylacyjne.

munters 1
Munters

Munters to globalny leader w oszczędnych rozwiązaniach dotyczących energii i utrzymania klimatu. W asortymencie są między innymi wentylatory, nagrzewnice oraz urządzenia do schładzania.

lubing 1
Lubing

Firma Lubing produkuje dla branży drobiarskiej systemy pojenia, systemy do schładzania powietrza oraz przenośniki do transportu jaj.

logomultiheat 01
Multiheat

Wysoce wydajne wymienniki ciepła. Brak produkcji CO2, sucha ściółka i doskonała dystrybucja ciepła