Partnerzy, z którymi współpracujemy to najlepsi, światowi producenci sprzętu, produktów i akcesoriów potrzebnych do prowadzenia ferm. Oferujemy produkty marki Roxell – lidera w produkcji systemów karmienia, Volito – producenta wolier i gniazd automatycznych oraz komputery Stienen, kontrolujące procesy zachodzące na fermie. Partnerami Galloma są także Scan-Air – producent wlotów powietrznych, Winterwarm sprzedający nagrzewnice gazowe i olejowe oraz Solupar, firma oferująca pakowarki, sortownice i stemplarki do jaj.

Stienen

Stienen od 30 lat produkuje komputery służące do kontroli procesów na fermach. W asortymencie firmy znajdują się systemy monitorujące temperaturę, oświetlenie, pojenie i karmienie. Dzięki dużemu wyświetlaczowi i intuicyjnej obsłudze w szybki i wygodny sposób można sprawdzić konkretne parametry budynku, m.in. kontrolować  pracę nagrzewnic dla ferm drobiu. Wśród ustawień znajduje się też wskaźnik poziomu wilgoci i stężenia dwutlenku węgla w kurniku. Komputery wyposażone są w oprogramowanie FarmConnect, które umożliwia kontrolę parametrów zwierząt i kurnika z każdego miejsca na świecie, również na telefonie. Systemy Stienen pomagają w kompleksowym zarządzaniu kurnikiem i budynkami inwentarskimi.

Volito

Volito jest pionierem wśród producentów systemów wolierowych i gniazd automatycznych. Ta holenderska firma od 1989 roku zajmuje się produkcją bezklatkowych systemów do produkcji jaj. Przez wiele lat było to jedyne przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji otwartych układów hodowlanych dla niosek. Oferowane przez Volito produkty pozwalają na stworzenie dla ptaków przestrzeni, w której czują i zachowują się naturalnie, a co za tym idzie na lepsze ich samopoczucie i wyższą produkcję jaj.

roxel
Roxell

Roxell jest światowym liderem w produkcji automatycznych systemów karmienia i pojenia dla drobiu i trzody chlewnej. Miejscem produkcji wyrobów marki Roxell jest Belgia, gdzie znajdzuje się też zaawansowany dział badań i rozwoju.

volito
Volito

Volito jest producentem automatycznych gniazd, rusztów i systemów wolierowych. W ofercie posiada automatyczne gniazda dla stad rodzicielskich i dla niosek w różnych rozmiarach i z rozmaitymi opcjami. Produkty wykonywane są z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości. Systemy wolierowe oferowane są w kilku modelach i różnych rozmiarach. Dzięki temu Volito może oferować optymalne układy systemów wolierowych dla każdego kurnika. Systemy hodowlane są zaprojektowane tak, by były przyjazne dla użytkownika i umożliwiały łatwe sprawdzenie stad. Dla systemów wolierowych Volito typowy jest kilkupiętrowy, otwarty układ. Pozwala to ptakom na naturalne zachowanie i umożliwia skakanie między piętrami. Naturalne zachowanie w trakcie hodowli zapewnia zdrowsze ptactwo i gwarantuje doskonałe osiągnięcia produkcyjne.

stienen
Akcesoria i części Stienen

Stienen BE jest holenderską firmą, która od ponad 30 lat produkuje komputery do kontrolowania ferm, jednostki kontroli klimatu, systemy alarmowe oraz programy komputerowe do zarządzania fermami. Wyroby marki Stienen są bardzo przyjazne dla użytkownika i posiadają wszystkie możliwe funkcje aby mogły osiągać najlepsze wyniki techniczne. Stienen posiada unikalne rozwiązania, które powiększają kontrolę nad klimatem w kurniku, wynikają z tego dodatkowe oszczędności dla hodowców. Komputer zarządzający pokazuje tylko te funkcje, z których faktycznie korzysta użytkownik. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na późniejsze podłączenie dodatkowego wyposażenia, dodatkowe moduły zarządzania można zawsze dokupić.

scan air
Scan-Air

Holenderska firma Scan-Air produkuje wloty powietrzne we wszystkich rozmiarach. Wloty mają proste lub zakrzywione wpusty, są ocieplone i można je łatwo czyścić. Wloty mogą być dostarczone w częściach; komponenty mogą być zawsze zamieniane według potrzeby.

winterwarm logo 200x400 300x103
Winterwarm

Nagrzewnice są bardzo wytrzymałe i łatwe do czyszczenia. Nagrzewnice mogą być przygotowane do korzystania z gazu ziemnego, propanu lub oleju opałowego.

logo internet
TPI

TPI to produkty do wentylacji oraz odzysku ciepła. W ich asortymencie znajdziemy między innymi systemy wciągania powietrza i kominy wentylacyjne.

munters 1
Munters

Munters to globalny leader w oszczędnych rozwiązaniach dotyczących energii i utrzymania klimatu. W asortymencie są między innymi wentylatory, nagrzewnice oraz urządzenia do schładzania.

lubing 1
Lubing

Firma Lubing produkuje dla branży drobiarskiej systemy pojenia, systemy do schładzania powietrza oraz przenośniki do transportu jaj.

logomultiheat 01
Multiheat

Wysoce wydajne wymienniki ciepła. Brak produkcji CO2, sucha ściółka i doskonała dystrybucja ciepła

logo e1555396238878
Solupar

Solupar oferuje sortownice, stemplarki i pakowarki do jaj, nowe i używane, jak również ich części.

 

www.solupar.com