roxel
Roxell

Roxell jest światowym liderem w produkcji automatycznych systemów karmienia i pojenia dla drobiu i trzody chlewnej. Miejscem produkcji wyrobów marki Roxell jest Belgia, gdzie znajdzuje się też zaawansowany dział badań i rozwoju.

volito
Volito

Volito jest producentem automatycznych gniazd, rusztów i systemów wolierowych. W ofercie posiada automatyczne gniazda dla stad rodzicielskich i dla niosek w różnych rozmiarach i z rozmaitymi opcjami. Produkty wykonywane są z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości. Systemy wolierowe oferowane są w kilku modelach i różnych rozmiarach. Dzięki temu Volito może oferować optymalne układy systemów wolierowych dla każdego kurnika. Systemy hodowlane są zaprojektowane tak, by były przyjazne dla użytkownika i umożliwiały łatwe sprawdzenie stad. Dla systemów wolierowych Volito typowy jest kilkupiętrowy, otwarty układ. Pozwala to ptakom na naturalne zachowanie i umożliwia skakanie między piętrami. Naturalne zachowanie w trakcie hodowli zapewnia zdrowsze ptactwo i gwarantuje doskonałe osiągnięcia produkcyjne.

stienen
Akcesoria i części Stienen

Stienen BE jest holenderską firmą, która od ponad 30 lat produkuje komputery do kontrolowania ferm, jednostki kontroli klimatu, systemy alarmowe oraz programy komputerowe do zarządzania fermami. Wyroby marki Stienen są bardzo przyjazne dla użytkownika i posiadają wszystkie możliwe funkcje aby mogły osiągać najlepsze wyniki techniczne. Stienen posiada unikalne rozwiązania, które powiększają kontrolę nad klimatem w kurniku, wynikają z tego dodatkowe oszczędności dla hodowców. Komputer zarządzający pokazuje tylko te funkcje, z których faktycznie korzysta użytkownik. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na późniejsze podłączenie dodatkowego wyposażenia, dodatkowe moduły zarządzania można zawsze dokupić.

scan-air
Scan-Air

Holenderska firma Scan-Air produkuje wloty powietrzne we wszystkich rozmiarach. Wloty mają proste lub zakrzywione wpusty, są ocieplone i można je łatwo czyścić. Wloty mogą być dostarczone w częściach; komponenty mogą być zawsze zamieniane według potrzeby.

winterwarm logo
Winterwarm

Nagrzewnice są bardzo wytrzymałe i łatwe do czyszczenia. Nagrzewnice mogą być przygotowane do korzystania z gazu ziemnego, propanu lub oleju opałowego.

TPI logo
TPI

TPI to produkty do wentylacji oraz odzysku ciepła. W ich asortymencie znajdziemy między innymi systemy wciągania powietrza i kominy wentylacyjne.

munters
Munters

Munters to globalny leader w oszczędnych rozwiązaniach dotyczących energii i utrzymania klimatu. W asortymencie są między innymi wentylatory, nagrzewnice oraz urządzenia do schładzania.

lubing
Lubing

Firma Lubing produkuje dla branży drobiarskiej systemy pojenia, systemy do schładzania powietrza oraz przenośniki do transportu jaj.

Multiheat
Multiheat

Wysoce wydajne wymienniki ciepła. Brak produkcji CO2, sucha ściółka i doskonała dystrybucja ciepła

solupar
Solupar

Solupar oferuje sortownice, stemplarki i pakowarki do jaj, nowe i używane, jak również ich części.

 

www.solupar.com