Pakowaczki do jaj to urządzenia, które znacznie usprawniają wykonywanie codziennych czynności związanych z hodowlą zwierząt. Sprzęty z naszego asortymentu pochodzą od renomowanych marek, takich jak Ovasol, którzy oferują najnowsze oraz zaawansowane technologicznie rozwiązania. Dzięki nim pakowanie jaj stanie się nie tylko znacznie prostsze i szybsze, ale też bezpieczniejsze. Co istotne, w naszym asortymencie znajdą Państwo również sortownice do jaj.

Urządzenia powyższych firm gwarantują najniższy procent pęknięć, dzięki czemu jaja są w nich całkowicie chronione przed uszkodzeniami. Ponadto pakowaczki do jaj są bardzo proste i wygodne w użytkowaniu (niemal bezobsługowe) oraz łatwe w codziennym utrzymaniu, a także zapewniają zautomatyzowaną, doskonale zoptymalizowaną pracę. Wszystko to w ogromnej mierze wpływa na wydajność pakowania jaj.

Solidne wykonanie i funkcjonalność pakowaczek do jaj

Konstrukcja pakowaczek do jaj jest prosta i kompaktowa, a jednocześnie trwała oraz bardzo solidna, ponieważ do jej wykonania została wykorzystana m.in. najwyższej jakości stal nierdzewna. Urządzenia te są również zaprojektowane w taki sposób, aby jak najdelikatniej obchodziły się z jajami i nie doprowadzały do ich uszkodzeń. Ponadto są one wyposażone w:

    • mocny i wydajny silnik, który steruje wszystkimi funkcjami pakowarki,
    • czytelny ekran, na którym wyświetla się m.in. licznik jaj,
    • system stemplujący,
    • przyciski stop/start.

Co istotne, budowa pakowaczek do jaj umożliwia operatorowi wygodną kontrolę jakości oraz łatwy dostęp do zapakowanych jajek. Urządzenia te mają też opcję układania papierowych lub plastikowych tacek.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą. Chętnie przedstawimy wówczas szczegółowe informacje dotyczące pakowarek i odpowiemy na każde dodatkowe pytanie. Oferowane urządzenia sprawdzą się na każdej – zarówno większej, jak i mniejszej – fermie.