O NASZEJ FIRMIE

Galloma została założona przez Marcel Welten i firmę Van Hoof Bladel w Holandii. Firma Van Hoof Bladel ma ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu i instalowaniu wyposażenia na fermach drobiu w różnych krajach. Firma posiada najnowszą wiedzę, którą wykorzystujemy aby Państwu fachowo doradzić w optymalnym i efektywnym zaprojektowaniu Waszej fermy. Osprzęt jest instalowany przez doświadczonych montażystów i zapewniamy profesjonalny serwis.

Nasi partnerzy

Kontakt

Skontaktuj się z nami

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych.

  Aktualności

  7 sie

  Wydajność ptaków hodowlanych, takich jak kury, jest kluczowa dla rentowności każdej hodowli drobiu. Zwiększenie liczby znoszonych jaj jest zatem jednym z najważniejszych celów hodowców. Aby uzyskać jak najwięcej jajek wysokiej jakości, trzeba przede wszystkim zapewnić kurom optymalne warunki do życia. Właściwe żywienie, dostęp do wody, odpowiednia temperatura i oświetlenie są kluczowe dla osiągnięcia tego celu….

  7 sie

  W dobie postępu technologicznego niezawodne systemy zarządzania fermą stają się kluczowym elementem w pracy hodowców drobiu. Dzięki komputerom, które są w stanie zarządzać wszystkimi kluczowymi procesami zachodzącymi na fermie, takimi jak karmienie, pojenie, ogrzewanie, wentylacja i schładzanie, możliwe jest sprawowanie kontroli nad całą infrastrukturą nawet na odległość. Oto kilka aspektów działania nowoczesnych systemów zarządzania fermą.

  17 lip

  W dzisiejszych czasach hodowla indyków staje się coraz bardziej popularna, co generuje potrzebę posiadania odpowiedniego wyposażenia, które umożliwi ptakom zdrowy i komfortowy rozwój. Istotnym jego elementem są praktyczne i trwałe karmidła, które pozwalają na efektywną dystrybucję paszy oraz jej kontrolowanie. W niniejszym artykule przyjrzymy się trzem aspektom charakteryzującym karmidła dla indyków. Zapraszamy do lektury!

  10 lip

  Odpowiedź na pytanie, jakie wentylatory nadają się do montażu na fermach drobiu, jest kluczowa, gdyż odpowiednie warunki klimatyczne w kurniku to istotny element sukcesu hodowli. W zależności od gatunku ptaków oraz możliwości fermy warto wybrać odpowiedni system chłodzenia i wentylacji, który zapewni świeże powietrze i suchą ściółkę. Optymalne warunki dla kur wpłyną zarówno na jakość…

  13 cze

  Hodowla zwierząt to branża, która wymaga ciągłego rozwoju i dostosowywania się do zmieniających się warunków rynkowych. Tylko wówczas zapewni ona wydajność i opłacalność na odpowiednim poziomie, a Ty zagwarantujesz swoim zwierzętom dobrobyt oraz optymalne warunki do życia. W związku z tym, jeśli jesteś hodowcą, powinieneś zwrócić uwagę na kilka sygnałów, które wskazują na to, że…

  Sprzęt drobiarski Galloma


  Sprzedajemy sprzęt drobiarski cenionych producentów. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo systemy karmienia, pojenia, paszowe, wolierowe oraz systemy zarządzania fermą. Mamy też gniazda automatyczne, pakowarki do jaj, systemy schładzania i ogrzewania oraz wentylatory. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Prowadzimy sprzedaż internetową. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania ofert cenowych konkretnych produktów. W ofercie mamy m.in. produkty i urządzenia marek: Roxell, Scan Air, Reventa, Lubing i Volito.

  Wyposażenie na fermach drobiu

  Galloma została założona przez Marcel Welten i firmę Van Hoof Bladel w Holandii. Firma Van Hoof Bladel ma ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu i instalowaniu wyposażenia na fermach drobiu w różnych krajach. Pracownicy mają najnowszą wiedzę, którą wykorzystują, aby fachowo doradzić Klientom w optymalnym i efektywnym zaprojektowaniu fermy. Osprzęt jest instalowany przez doświadczonych montażystów. Zapewniamy również profesjonalny serwis.

  Wyposażenie ferm trzody chlewnej

  Oferujemy wyposażenie ferm trzody chlewnej. Sprzedajemy karmniki dla prosiąt i tuczników, systemy karmienia i pojenia oraz obwody transportu paszy do układów karmienia oraz silosy w różnych rozmiarach. Sprzedajemy produkty marek Roxell i Stienen. W ofercie mamy również systemy do kontroli klimatu budynków inwentarskich firm Multiheat, Munters i Winterwarm. Przygotowana przez nas oferta jest zgodna ze standardami obowiązującymi w hodowli zwierząt. Pomagamy naszym Klientom w rozwoju ich hodowli. Oferujemy doradztwo, sprzedaż, montaż i serwis sprzętu drobiarskiego i wyposażenia ferm trzody chlewnej. Mamy niezbędne doświadczenie do realizacji nietypowych i dużych przedsięwzięć. Polecamy także zapoznanie się z ofertą systemów zarządzania fermą.

  Systemy dla ferm

  W naszej ofercie znajdują się systemy dla ferm marki Stienen. Są to profesjonalne komputery, które pomagają w zarządzaniu fermą, także w sposób zdalny. Systemy te kontrolują parametry wilgotności powietrza, temperatury oraz wentylację i oświetlenie. Dzięki informacjom zbieranym przez komputer, łatwiej jest zarządzać kosztami, procesami zachodzącymi w budynku fermy oraz sprawować kontrolę nad całą hodowlą. Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane systemami Stienen, a także wszystkich hodowców poszukujących nowych, nowoczesnych rozwiązań dla swojej fermy drobiu czy trzody chlewnej. Zapraszamy do współpracy.

  Sprzęt drobiarski najwyższej jakości

  W Galloma oferujemy sprzęt drobiarski najwyższej jakości, który w dużej mierze wpłynie na wydajność Państwa hodowli. Urządzenia i systemy przeznaczone do schładzania, ogrzewania, klimatyzowania czy oświetlenia kurnika pozwolą zapewnić zwierzętom dobrobyt i odpowiednie warunki na każdym etapie rozwoju, a co za tym idzie – zachować je w zdrowiu oraz dobrej formie. Oferujemy rozwiązania z zakresu sprzętu drobiarskiego przeznaczone zarówno dla hodowców drobiu (m.in. indyków, kaczek, brojlerów czy niosek), jak i trzody.

  Nowoczesne systemy dla zwierząt hodowlanych

  W naszym asortymencie sprzętu drobiarskiego znajdą Państwo również nowoczesne systemy karmienia i pojenia zwierząt, które znacznie ułatwiają wykonywanie codziennych zadań i przyczyniają się do zmniejszenia ilości pracy. Co istotne, są one wyposażone w specjalne zabezpieczenia ograniczające np. rozsypywanie się paszy. Ponadto oferujemy liczne akcesoria dla ferm drobiu (np. gniazda automatyczne, systemy ściółkowe lub wolierowe) i trzody chlewnej (np. kompleksowe systemy zarządzania).

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty sprzętu drobiarskiego, a w razie jakichkolwiek pytań – również do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy Państwu dodatkowych informacji, a także doradzimy najlepsze rozwiązania, które będą dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb i rodzaju czy też wielkości hodowli.